کلمه خود را وارد کنید

خدمات پس از فروش

ضمانت بازگشت پول:

شرکت تکنو جهت جلب رضایت مشتریان خود، ضمانت بازگشت پول را به مشتریان خود ارائه می‌کند. مشتریان محترم با خرید از محصولات شرکت تکنو و در صورت عدم رضایت به هر دلیلی (حتی مواردی مثل رنگ و شکل ظاهری دستگاه) تا ۷ روز پس از خرید دستگاه امکان بازگشت دستگاه به شرکت و اخذ تمام مبلغ پرداخت‌شده بدون کم‌وکاست را دارند. بدین ترتیب مشتریان قادر خواهند بود در این مدت دستگاه خریداری شده از این شرکت را آزمایش کنند و در صورت عدم رضایت مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایند.

Gold

گارانتی ۲۴ ماهه:

شرکت تکنو به مدت ۲۴ ماه محصولات خود را گارانتی می‌کند. در این مدت هرگونه آسیب به قطعات الکترونیکی نظیر باتری دستگاه و بردهای الکترونیکی تحت گارانتی این شرکت می‌باشد و کلیه این خدمات بدون هیچ هزینه‌ای برای مشتری و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

همچنین کالیبراسیون کلیه دوربین‌های نقشه‌برداری خریداری شده از این مجموعه (نظیر: توتال‌استیشن، ترازیاب) در مدت گارانتی رایگان می‌باشد.

silver

خدمات ۶۰ ماهه:

شرکت تکنو ۶۰ ماه خدمات پس از فروش به کلیه محصولات خریداری شده از این شرکت ارائه می‌نماید. در طول این مدت شرکت تکنو متعهد به تأمین قطعات و تعمیر دستگاه می‌باشد. بدین ترتیب مشتریان شرکت تکنو دیگر دغدغه تأمین قطعات و تعمیرات دستگاه‌های خریداری شده را نخواهند داشت.

bronze